Program for skolebold

Programmet forventes klar onsdag før stævnet. Følg med på siden her

Alle kampe incl. finalerunden for alle årgange afholdes i SPAR NORD Arena Slagelse (Sejerøvej 1)

SmartPhone link til program

TidPuljenavnkampnrhjemmeholdudeholdhjemmescoreudescore
08:33 Drenge 7. klasse 1/8-finale (Kamp 5) Antvorskov 7. kl (AFBUD) Dyhrs Skole hold 4 (VINDER) 0 3
08:43 Drenge 7. klasse 1/8-finale (Kamp 1) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Landsgrav Friskole hold 1 4 1
08:53 Drenge 4. klasse 1/8-finale (Kamp 2) Hashøj Skole hold 1 Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) 3 4
09:03 Drenge 7. klasse 1/8-finale (Kamp 3) Dyhrs Skole hold 1 Marievangsskolen hold 1 (VINDER) 2 3
09:13 Drenge 9. klasse 1/8-finale (Kamp 3) Dyhrs Skole hold 1 Marievangsskolen hold 1 (VINDER) 2 3
09:23 Drenge 7. klasse 1/4-finale (Kamp 9) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Dyhrs Skole hold 3 4 2
09:33 Drenge 9. klasse 1/4-finale (Kamp 9) Antvorskov Skole hold 1 Marievangsskolen hold 3 (VINDER) 0 3
09:43 Drenge 8. klasse 1/4-finale (Kamp 9) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Slagelse Privatskole hold 1 4 1
09:53 Drenge 4. klasse 1/4-finale (Kamp 9) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Dyhrs Skole hold 1 3 1
10:03 Drenge 4. klasse 1/4-finale (Kamp 10) Marievangsskolen hold 1 (VINDER) Nymarksskolen hold 2 6 1
10:13 Drenge 7. klasse 1/4-finale (Kamp 10) Marievangsskolen hold 1 Nymarksskolen hold 2 (VINDER) 3 4
10:23 Drenge 9. klasse 1/4-finale (Kamp 10) Marievangsskolen hold 1 Stillinge Skole hold 1 (VINDER) 1 2
10:33 Drenge 8. klasse 1/4-finale (Kamp 10) Marievangsskolen hold 1 Nymarksskolen hold 2 (VINDER) 1 3
10:43 Drenge 9. klasse 1/4-finale (Kamp 11) Antvorskov Skole hold 2 (VINDER) Landsgrav Friskole hold 1 4 3
10:53 Drenge 7. klasse 1/4-finale (Kamp 11) Dyhrs Skole hold 4 (VINDER) Dyhrs Skole hold 2 12 0
11:03 Drenge 4. klasse 1/4-finale (Kamp 11) Marievangsskolen hold 3 (VINDER) Dyhrs Skole hold 2 4 0
11:13 Drenge 9. klasse 1/4-finale (Kamp 12) Marievangsskolen hold 2 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 5 0
11:23 Drenge 4. klasse 1/4-finale (Kamp 12) Marievangsskolen hold 2 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 5 3
11:33 Drenge 8. klasse 1/4-finale (Kamp 12) Søndermarksskolen hold 1 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 3 1
11:43 Drenge 7. klasse 1/4-finale (Kamp 12) Marievangsskolen hold 2 Nymarksskolen hold 1 (VINDER) 1 8
11:53 Drenge 4. klasse Semi-finale (Kamp 13) Antvorskov Skole hold 1 Marievangsskolen hold 1 (VINDER) 2 4
12:03 Piger 5. klasse Semi-finale (Kamp 13) Antvorskov Skole hold 1 Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) 1 4
12:13 Drenge 9. klasse Semi-finale (Kamp 13) Marievangsskolen hold 3 (VINDER) Stillinge Skole hold 1 3 2
12:23 Drenge 8. klasse Semi-finale (Kamp 13) Antvorskov Skole hold 1 Nymarksskolen hold 2 (VINDER) 0 4
12:33 Piger 6. klasse Semi-finale (Kamp 13) Dyhrs Skole hold 1 Marievangsskolen hold 1 (VINDER) 0 8
12:43 Drenge 7. klasse Semi-finale (Kamp 13) Antvorskov Skole hold 1 Nymarksskolen hold 2 (VINDER) 1 2
12:53 Drenge 5. klasse Semi-finale (Kamp 13) Antvorskov Skole hold 1 Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) 2 5
13:03 Drenge 4. klasse Semi-finale (Kamp 14) Marievangsskolen hold 3 Marievangsskolen hold 2 (VINDER) 1 6
13:13 Drenge 8. klasse Semi-finale (Kamp 14) Antvorskov Skole hold 2 Søndermarksskolen hold 1 (VINDER) 1 5
13:23 Drenge 9. klasse Semi-finale (Kamp 14) Antvorskov Skole hold 2 (VINDER) Marievangsskolen hold 2 3 2
13:33 Drenge 7. klasse Semi-finale (Kamp 14) Dyhrs Skole hold 4 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 7 6
14:20 Piger 4. klasse Finale (Kamp 15) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Dyhrs Skole hold 1 3 0
14:37 Piger 8. klasse Finale (Kamp 15) Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 8 1
14:54 Piger 6. klasse Finale (Kamp 15) Marievangsskolen hold 1 (VINDER) Landsgrav Friskole hold 1 13 0
15:11 Drenge 8. klasse Finale (Kamp 15) Nymarksskolen hold 2 (VINDER) Søndermarksskolen hold 1 6 2
15:28 Piger 9. klasse Finale (Kamp 15) Marievangsskolen hold 1 Nymarksskolen hold 1 (VINDER) 0 10
15:45 Drenge 9. klasse Finale (Kamp 15) Marievangsskolen hold 3 (VINDER) Antvorskov Skole hold 2 8 2
16:02 Drenge 7. klasse Finale (Kamp 15) Nymarksskolen hold 2 (VINDER) Dyhrs Skole hold 4 5 3
16:19 Piger 7. klasse Finale (Kamp 15) Antvorskov Skole hold 1 (VINDER) Landsgrav Friskole hold 1 2 1
16:36 Drenge 6. klasse Finale (Kamp 15) Antvorskov Skole hold 1 Marievangsskolen hold 1 (VINDER) 2 7
16:53 Drenge 5. klasse Finale (Kamp 15) Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) Søndermarksskolen hold 1 4 3
17:10 Drenge 4. klasse Finale (Kamp 15) Marievangsskolen hold 1 (VINDER) Marievangsskolen hold 2 6 2
17:27 Piger 5. klasse Finale (Kamp 15) Dyhrs Skole hold 1 (VINDER) Nymarksskolen hold 1 4 0

Spørgsmål: Kontakt venligst skolebold@b73.dk