Tilmeldte hold

Hvis du ønsker at ændre et hold, bedes du benytte linket i den bekræftigelse, du har modtaget per email.

Har du fået slettet den mail, så klik her: Gensend email

Antvorskov Skole Drenge 4. klasse hold 1 Anders Grandt Jørgensen grandt@stofanet.dk
Antvorskov Skole Drenge 5. klasse hold 1 Steen Pallisdal pallisdal@jubii.dk
Antvorskov Skole Drenge 6. klasse hold 1 Lars Nør Bengtsson larsnbengtsson@gmail.com
Antvorskov Skole Drenge 7. klasse hold 1 Anders Grandt Jørgensen grandt@stofanet.dk
Antvorskov Skole Drenge 7. klasse hold 2 Mohammed Nateqi mohammed-3450@hotmail.com
Antvorskov Skole Drenge 8. klasse hold 1 Edin Kodro edin.kodro@live.dk
Antvorskov Skole Drenge 8. klasse hold 2 Arly jeppehoegsted2005@yahoo.com
Antvorskov Skole Drenge 9. klasse hold 1 Hatem Karim hatemkarim1004@gmail.com
Antvorskov Skole Drenge 9. klasse hold 2 Martin Reinbak Hansen reinbak@yahoo.com
Antvorskov Skole Piger 4. klasse hold 1 Andreas Marcher andreasmarcher@hotmail.com
Antvorskov Skole Piger 5. klasse hold 1 Pia Fogde piafogde@hotmail.com
Antvorskov Skole Piger 7. klasse hold 1 Pia Berth piaberth@hotmail.dk
Dyhrs Skole Drenge 4. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 4. klasse hold 2 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 5. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 7. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 7. klasse hold 2 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 7. klasse hold 3 Phil O'Conner philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 7. klasse hold 4 Phil O'Conner philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Drenge 9. klasse hold 1 Phil O'Conner philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Piger 5. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Piger 6. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Dyhrs Skole Piger 8. klasse hold 1 Phil O'connor philboro@gmail.com
Hashøj Skole Drenge 4. klasse hold 1 Steffen Boldt steffen.boldt77@gmail.com
Landsgrav Friskole Drenge 7. klasse hold 1 Trine Moll trine_moll@yahoo.dk
Landsgrav Friskole Drenge 9. klasse hold 1 Rikke Folkmann Pedersen rfolkmann75@gmail.com
Landsgrav Friskole Piger 6. klasse hold 1 Casper Hemp trineogcasper@gmail.com
Landsgrav Friskole Piger 7. klasse hold 1 Eva Vrgoc Nielsen evavrgoc@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 4. klasse hold 1 Lene Nielsen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 4. klasse hold 2 Christian sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 4. klasse hold 3 Mohammed Hassan sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 6. klasse hold 1 Thomas Hansen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 7. klasse hold 1 Christian sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 7. klasse hold 2 Morten Holmen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 8. klasse hold 1 Morten Holmen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 9. klasse hold 1 Morten Holmen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 9. klasse hold 2 John Jensen sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Drenge 9. klasse hold 3 Sebastian Hedemand sebastian.hedemand@gmail.com
Marievangsskolen Piger 6. klasse hold 1 Peter Hjorth sebastian.hedemand@gmail.com
Nymarksskolen Drenge 4. klasse hold 1 Michael Korsgaard mikor@stofanet.dk
Nymarksskolen Drenge 4. klasse hold 2 Bianca Petersen biancapet89@gmail.com
Nymarksskolen Drenge 7. klasse hold 1 Lars Nielsen lenen2203@icloud.com
Nymarksskolen Drenge 7. klasse hold 2 Lene Toft lene_sje@hotmail.com
Nymarksskolen Drenge 8. klasse hold 1 Nour Alnoumeiri noumeiri9@gmail.com
Nymarksskolen Drenge 8. klasse hold 2 Martin Jul martinjulhansen@gmail.com
Nymarksskolen Drenge 9. klasse hold 1 Nizar razin@jubii.dk
Nymarksskolen Piger 5. klasse hold 1 Henrik Carlson hc@sportigan-slagelse.dk
Nymarksskolen Piger 8. klasse hold 1 Johnny Pedersen johnnypedersen@stofanet.dk
Nymarksskolen Piger 9. klasse hold 1 Katrine Nielsen katrinenielsen13@outlook.dk
Slagelse Privatskole Drenge 8. klasse hold 1 Erdogan ec@slps.dk
Stillinge Skole Drenge 9. klasse hold 1 Wagn Buchwald wasa@godmail.dk
Søndermarksskolen Drenge 5. klasse hold 1 Jonas Borum Nielsen borumni@hotmail.com
Søndermarksskolen Drenge 8. klasse hold 1 Saniye Kilic furkank05@hotmail.dk

Spørgsmål: Kontakt venligst skolebold@b73.dk